Bestuur

Het bestuur van Loopvereniging TOF bestaat uit vier leden. Het TOF-bestuur vergadert eenmaal in de zes weken. Heb je een vraag voor of mededeling aan het bestuur dan kun je deze stellen door het sturen van een e-mail aan bestuur@tofbreda.nl.

male_user_Web.jpg

Naam: Rob van der Pas
Functie: Voorzitter
E-mail: voorzitter@tofbreda.nl
Telefoon: -
   
   

female_user_Web.jpg

Naam: Mariska de Jongh
Functie: Secretaris
E-mail: secretaris@tofbreda.nl
Telefoon: -
   
   
 

Kees_Koek.jpg

Naam: Kees Koek
Functie:

Penningmeester & Ledenadministratie

E-mail:

penningmeester@tofbreda.nl
ledenadministratie@tofbreda.nl

Telefoon: 076-5876147
   
   

Willem_Schets-klein.jpg

Naam: Willem Schets
Functie: Algemene zaken
E-mail:  
Telefoon:  
   
   

Henk_BakkerWeb.jpg

Naam: Henk Bakker
Functie: Bestuursadviseur communicatie
E-mail: Henk.Bakker@tofbreda.nl
Telefoon: 076-5428545
   
   

female_user_Web.jpg

Naam:  Yumi Iverbeeke
Functie:  Bestuursadviseur trainers
E-mail:  
Telefoon: